Süryani Büyüsü Yapan Medyum Hoca İstanbul

İstanbul’da Süryani büyüsü yapan medyum hoca, Süryani büyüsü yapan medyum hocalar, Süryani büyüsü nasıl yapılır ve bozulur! İstanbul medyum hoca tüm büyüleri bozan muazzam bir hocadır!

Suryani-buyusu-yapan-medyum-hoca-istanbul, Süryanice büyüler, Süryani büyüsü tehlikesi
Suryani-buyusu-yapan-medyum-hoca-istanbul
  • Süryani büyüsü için danışan ve bu konuda yardım isteyenleri geri çevirmeyen hocamız şunu söylemektedir. Asla ve asla gerçek medyum bulmadan bu büyüyü önünüze gelene yaptırmayın! Başınıza gelecek olan bütün kötülükler bu büyüde mevcut olur. Bu yüzden Süryani büyüsü hakkında gerçekten ilim sahibi olan bir medyum hocadan yardım almanızı öneririm diyor! Peki neden Süryani büyüsünün bu denli tehlikeli olduğunu hocamız vurgulamıştır.

Neden Süryani Büyüsü Tehlikelidir?

  • Süryani büyüsü kara büyüdür. Cinlerle ve Süryanice yazılan sihirli yazılarla yapılır. Bir kişiye Süryani büyüsü etki ettiği zaman onu çarpılmışlardan sayabilirsiniz. Çünkü onun hayatı değişir, görüşü, düşünceleri değişir. Bu gibi durumlarda insanı kötü düşüncelere sürükleyebilir. Bu yüzden yapılan Süryani büyüsünün kim tarafından yapılacağı çok önemlidir. Nefret ve kinden beslenen bu büyü filmlerde rastladığınız o şeytan çıkarma ayinlerinde yaşananlar gibi acılar yaşatabilir.

Süryani büyüsü kimlere yapılır?

Süryani Büyüsü Yapan Medyum

  • Süryani büyüsü konusunda uzmanlaşmış Zindan hocamız bu konularda bir takım çalışmalar yaparak büyüyü yapmış ve bu büyüyü kontrol altında tutabilmek için cinlerden yardım aldığını belirtmiştir. Bilirsiniz ki bu tür mevzular insanlara ters gelebiliyor. Fakat öncesinde bilinmesi gereken şudur ki evren ve kainat görünmeyen bir varlık tarafından kurulmuş olduğu gerçeğini kimse göz ardı edemez. Bu yüzden bu tür manevi eylemler gerçek ve hakikat kanıtları içermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*