Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyum Hoca İstanbul

Geri getirme, kocayı eve getirme, eşi eve getirme, gideni geri getirme, eski sevgiliyi geri getirme, ayrılan eşi geri döndürme, gideni fikrinden geri döndürme, giden bir kimseyi geri getirme büyüsü olarak bilinen ve yaygın olarak yapılan bu büyüyü en sağlam hocaya yaptırın!

  • Kimimiz sevdiğimizden, kimimiz aşkımızdan, kimimiz karımızdan, kocamızdan ayrılmışızdır. Bu ayrılıkların bazıları doğru kararlar verilerek gerçekleşmiş, bazıları yanlış kararlardan gerçekleşmiştir. Fakat en önemlisi verilmiş yanlış kararlardan sonra giden sevgiliyi, eşi, sevdiğimizi geri getirmeye ikna etmek, geri dönmesine ikna etmektir! Bu tür travmalardan sonra yapacak bir şeyimiz kalmayınca malum başka yollar deneriz. Ama en temiz ve gerçekten etkili olan gideni geri getirme büyüsü ile bunu başarmaktır.
  • Bunun için yazılan ve hocamıza bu konuda danışıp işlem yaptıranların 2022 de en güncel yorumlarına bakın! Zindan hocamız bu konuda oldukça farklı bir yönden yaklaşarak sizin de katkınızla büyünün etkili ve sonuç verici olmasını sağlamaktadır. Bu sayede yaptırdığınız büyünün etkili olduğu görüp sizde üzerinize düşeni yapmak zorunda hissedeceğiniz bir çalışma ile büyünün gerçekleştiğini gözlerinizle göreceksiniz. Gideni geri getirmek için yapılan en net büyü bu büyüdür.

3 yorum

  1. Geri getirme büyüsünü herhalde en iyi yapan medyum hoca bu hoca olsa gerek! Sitesi de tam bana göre cevap vermiş. Bende istemeden de olsa kırıp ayrıldığım sevgilimi geri getirmek istemiştim. Bugün itibari ile tam 14 gün oldu. Başımın belası oldu yine sevgilim. Hocama teşekkür etmeden bırakmayım dedim! Gerçekten muazzam bir tecrübeye sahip hocadır kendisi. Tekrar tekrar teşekkürler. Unutmadan öyle uçuk rakamlarda istemiyor. Sevgili sonuçta kocam olsa isterdi belki de 🙂

    • Gönül hanım bende yorumunuzu okudum ve biraz güldüm açıkçası! Yaratanda sizi güldürsün. Aynı sorundan bende de vardı! Daha henüz yorumunuzu okudum ve geri getirme büyüsü hakkında aslında pek inandırıcı şeyler okumadım. Fakat yine de hocayı arayıp sorayım dedim. Sonuç yaptırıyorum. Hoca ikna etmiyor, öyle güzel yol gösteriyor ki büyü yaptır filan da demiyor. Dualar öğretiyor, yapmamam gereken şeyleri anlatıyor. Aynı zamanda sanki psikiyatri danışmanı! İçim rahatladı valla. Büyüyü yapacağını biraz zaman alabileceğini söyledi. Beklerim hiç sıkıntı değil! İçim rahat, hocam iyi saygılar sevgiler herkese. Gönül hanım tavsiyeniz içinde özellikle teşekkür ederim.

  2. Güncel yorumların olması ve şuanda yorum yazıldığını görmek zaten başka bir ispat sanırım. Bende hocamı geri getirme büyüsü için aradım. Bakalım ne olacak acayip heyecanlıyım. Yarım saat sonra arayacağım kendisini bilgi alacağım. Yazarım yine arakdaşlar. Gerçek hoca ise kesin yazacağım! byeees.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*