En İyi Medyumlar İstanbul’da

En iyi medyumların İstanbul ilinde olduğunu biliyor muydunuz?


En iyi medyumlar ile çalışmak elbette gerçek sonuç almanıza birebir bir adımdır. Böyle ki sitemizde mevcut yorumlarda tavsiye edilen medyumlar ile çalışma yapmanız mümkün! İnsanlar çaresizliklerinde mutlaka manevi eylemlere başvurmaktadır. Fal, büyü, muska, kurşun döktürme, yıldız name baktırma, kahve falı baktırma gibi mistik şeylere başvuranlar gerçekten sonuç alıyor mu?

Bunları takip ettik ve gerçekten hüsrana uğrayan o kadar insan var ki söylemesi çok zor burada! Söylemeliyiz ki gerçek medyumlar ile çalışma yapan ve en iyi sonuçları alan insanlar yorum yapmaktadırlar. Büyü yaptırdığı, mistik çalışmalar yaptırdıkları medyumlar hakkında tavsiye yorumu atmaktadırlar.

Sitemizin yeni kurulmasına rağmen hocalara ulaşan ve onlarla çalışma yaptıran kişiler yorumlarında şimdiden övmeye başlamışlardır. Buna istinaden bizde en iyi yorumları sizlerle paylaşmaktayız. Elbette işlemlerinin tutmadığı insanlar var. Fakat onlarda sitemize tanımadığımız medyumların isimlerini paylaşarak yanlış yönlendirme yapmaktadırlar.

Biz bildiğimiz, adını sıkça duyduğumuz başarılı medyumlar ile alakalı bilgileri topluyor ve paylaşıyoruz. Bizim yaptığımız iş sadece kişilerin medyumlar bile olsa ki ciddi bir konu bu, sağlam insanlarla buluşmalarını sağlamaktır. Bu yüzden “En İyi Medyumlar İstanbul’da” sloganı ile yazımıza başladık. Sizde yorumları takip ederek paylaşılan medyum isimlerini arayabilirsiniz.

EN İYİ MEDYUMLAR İSTANBUL’DA 0536 549 81 97

3 yorum

  1. En iyi medyum zindan hocadır. Bunu özellikle başta söyledim herkes görsün diye! Gerçekten 2 ay önce büyü yaptırdım ve tuttuğuna kendim şahit oldum. İki arkadaşımın arası çok kötü açılmıştı. O kadar üzüldüm ki durumlarına bende aralarında sıcaklık oluşsun diye zindan hocamdan bir büyü yapmasını istedim. Bağlama büyüsü işe yarayacağını, aralarının da adet kanı büyüsü ile düzeleceğini söyledi. Arkadaşım hocamın dediklerini yaptı ve araları 1 ayda falan düzeldi arkadaşlar. Hatta eser kalmadı diyebilirim. Helal olsun hocam size.. Gerçekten övgülere değersiniz. Büyünün yapıldığını ama gerçekten bir medyum tarafından yapılacağını düşünmemiştim. Sağolun.

    • Seval hanım bende eşimden ayrılmak üzereydim. Eşim beni defalarca aldattı fakat nasıl bir sevgi ise adam beni de bırakamıyordu. Bende hocama bir baktırtmak istedim ne var bu adam da diye! Birde ne duydum. Benim kaynanam büyü yaptırmış. Hocamın tarif ettiği kişi aynı kaynanam. Ayırmak için bizi uğraşıyormuş kadın ve yapacaktı. Hocam kurtardı. Tavsiye ediyorum.

  2. Gerçekten de en iyi medyumlar İstanbul’da. Şuana kadar 2 medyum ile çalıştım. Biri yurt dışında diye pek güvenemiyordum. Bu hocam Mardin’deymiş. Benimde işime geldi. Bende Midyatlı olduğumdan hemşeri çıktık. Gerçekten ben çok memnun kaldım ve sebebi kocamla ilişkim bozuktu. Bu yüzden sürekli didişiyorduk. Lakin hocam bu konuda bana bazı öğretilerini sundu ve bende uyguladım. Şimdi kocamla aramda sadece bir sorun var oda çok yakınız 🙂 Bazen erkekler sıkıyor ama olsun. Yine de yanımda olması iyi. Teşekkür ederim hocam size. İstanbul’da yaşamak güzel ama erkekleri burada tutmak çok zormuş! Çaremiz büyü oldu. Allah affetsin 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*