Domuz Yağı Büyüsü Yapan Medyum Hoca İstanbul

Domuz yağı büyüsü nedir?, Neden Yapılır?, Tehlikeli olan bu büyüyü kimler yaptırmış, Bir insan domuz yağı büyüsünü neden yaptırır?

  • Bunun hakkında söylenecek pek bir şeyimiz yok. Fakat domuz yağının büyüde nasıl kullanıldığını yuvası yıkılmışlardan, ocağı dağılanlardan, eşlerinden kopanlardan duyabiliriz. Domuz yağı büyüsü yapılmış birinin üzerinden bu büyüyü kaldırabilen tek hocalardan biride Zindan hocadır. Bu konuda bir çok kişiye yardım etmiş ve gerçek sonuçlar vermiştir. Hocamız bu büyünün nasıl bir şey olduğunu yaşayanların yorumlarında anlatmasına izin vermemizi söyledi. Bu yüzden domuz yağı büyüsü konusunda kafa karıştırıcı bilgiler paylaşmamızın iyi olmadığını vurgulayan hocamızı dinledik ve sizleri ziyaretçilerin yorumları ile baş başa bırakmaya karar verdik.

2 yorum

  1. Bu yazı ile geldim bu siteye! İnternette gezinirken arkadaşım için büyü bakımı yapan hoca arıyorduk. Karşılaşınca bende yazmak istedim başımdan geçenleri. 2019 da bir arkadaşım bende kalıyordu. Geceleri sürekli bağıra çağıra uyanır, karabasan çöktü yine der geri yatardı. Otobüste işe giderken bile felç olurdu oturduğu yerde! Bende yalan yok korkardım. Araştırırdım internette! Sonra bir hocamızla tanıştık. Kendisi Hatay ilindeydi. Vefat ettiğini duyunca üzüldüm. Neyse ben bu hocaya bakım yaptırdım arkadaşımdan gizli! O hoca söylemişti böyle bir büyü olduğunu ve gerçekten kendisi tehlikede demişti. Bunun üzerine ben arkadaşla konuşup durumu izah ettim kendisine ve ilk başta yüz çevirdi. Sonra gittikçe kötüye gidince olaylar bakımı yaptırdı. Gerçekten ayrıldığı sevgilisi tarafından domuz yağı büyü yapıldığını giydiği pijaması ve elbiseleri üzerine sürülmüş olduğunu söyledi hoca! Bunun üzerine büyünün etkisini kaybetmesi için bizde hocamızdan yardım istedik. Nur içinde yatsın kendisi büyüyü bozmayı başardı. Arkadaşımda değişim hoca büyüyü bozdum dediği gün başladı. Hiç kötü rüya yok, karabasan yok rahat rahat bir hayat sürüyor şuan. Bende sitenin içeriğindeki yazıyı okuyunca bu büyüyü belirten hocanın bu konuda gerçekten ciddi olduğunu düşünüyorum. Eğer sizde şüpheleniyorsanız bence durmayın Zindan hocayı arayın! Site içerisinde onu tavsiye edende çok olduğundan söylüyorum. Şimdilik böyle kendinize iyi bakın..

    • Anlattığınız olay üzerine bende kardeşim için hocamı aradım umarım böyle bir büyü yoktur. Bahsedilen gibiyse hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz. Çocuk kendini dışlanmış hissediyor gitti kendine ev tuttu. Karabasan filan hep aynı şeyler. Yazdığınız iyi olmuş bende hocama bir bakım yaptırayim dedim aradım biraz önce! İnşallah kötü bir şey yoktur. Mutlaka sonucu buraya yazacağım gerçekten bu tür şeylere maruz kalanların okuması ve yönlenmesi gerek. Size de teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*