Büyü fiyatları nasıl belirlenir?

Büyülere biçilen ücretler, kim, ne kadar büyü için para ödüyor?, Parayla büyü yapılır mı? Büyü çeşitlerine göre ücretlerin belirlenmesi!

Sevgili dostlar, büyülerin ücretleri diye bir şey yoktur. Her büyüde kullanılan malzeme ve çalışmalar farklılaşınca medyum hocalar buna göre fiyat verirler. Kaşık büyüsü ile bir kara büyü arasında farklar vardır. Kara büyülerde genelde ilginç malzemeler olmakla beraber bu malzemelerin tedariki oldukça zordur. Buna istinaden hocalar ellerinde bulundurdukları malzemelerden kullandıklarında elbette yaptırdığınız işlem karşılığında biraz daha az ödeme yapıyorsunuz. Bu ücretlendirme şekli tabii ki onların eline, arzusuna kalmış! Bir kara büyü için 1000 TL isteyende var, 30.000 TL de isteyen var. Buna istinaden sizlerde seçtiğiniz medyum hocalara dikkat etmelisiniz!

Büyü yaptırmanın sorumluluğu var!

Büyüler çocuk oyuncağı değildir. Büyü yüzünden eli yüzü yamulmuş, hayatını kaybetmiş, bilincini yitirmiş medyum hocalar mevcuttur. Bu medyum hocaların sizlere büyü yaparken yaşadıkları, aldıkları sorumluluklar gerçekten herkesin kaldırabileceği gibi değildir. Örneğin kara büyü yapan bir medyum resmen tehlike altına girmiştir. Nedeni ise, kara büyüleri kontrol eden başka varlıklarda vardır. Bu varlıklardan yardım alınarak yapılan her büyü şiddetli bir biçimde geri dönüşü çok kötü karmalar yaşatabilir hocalara ve size! Bu yüzden hocalar bu konuda çok hassas çalışmalar yapmaktadır.

Safsata Medyumlar

Ortalıkta kendini medyum Hoca olarak tanıtan bir sürü sahtekar dolandırıcı medyumlar mevcuttur. Bunlar her her çalışma guruplarında olduğu gibi medyumluk hizmet alanında da eksik değillerdir. Buna göre gerçek medyum hoca ile görüştüğünüzde her şeye evet demeyen hoca ile karşılaşabilirsiniz. Büyü yapılır yapılamaz öncelikle buna bakarlar. Haydi size büyü yapıyoruz, çalışmaya hemen başlıyoruz diyerek sözlerine başlayan medyumlara kesinlikle itimat etmeyin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*